Hello Slim

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 0 rated it )
 • Zalety
  Herbatki, w odróżnieniu od tabletek, są bardzo smaczne. Nie zawierają żadnych alergenów i nadają się nawet dla osób z nietolerancją glutenu. Skutecznie oczyszczają one organizm z toksyn i pomagają mu w spalaniu tkanki tłuszczowej.
 • Wady
  Jedyną wadą herbatek Hello Slim jest to, że nie powinny ich zażywać osoby chorujące na nadciśnienie – zawarta w składzie lukrecja może powodować jego dodatkowe podnoszenie. Poza tym, herbaty nie powinny pić kobiety w ciąży i matki karmiące.
 • Podsumowanie
  Hello Slim to innowacyjny produkt w postaci bardzo smacznej herbaty, który skutecznie pomaga w oczyszczaniu organizmu, a także spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Herbata występuje w dwóch smakach i jedno jej opakowanie to 30 dni kuracji.

Mam na imię Agata i od zawsze walczę z nadmiarowymi kilogramami. Moja sylwetka już w dzieciństwie nie należała do idealnych. Często miałam więc problemy z uprawianiem sportów na zajęciach i czułam się z tego powodu gorsza. Kiedy zaczęłam dorastać, mój problem jedynie się pogłębiał. Koleżanki umawiały się z popularnymi chłopakami, a ja siedziałam sama w domu i podjadałam, aby zapomnieć o swoich problemach. Oczywiście, w międzyczasie próbowałam setek diet cud z gazet, jednak zazwyczaj moja determinacja słabła po jakimś czasie, kiedy nie było widać efektu.

HS_amat_9

Pamiętam, jak w zeszłym roku spotkałam koleżankę ze studiów, która tak jak ja była zawsze otyła i jakie było moje zdziwienie, kiedy ujrzałam dziewczynę szczupłą, zgrabną i pełną energii. Zapragnęłam poznać jej klucz do sukcesu. Ona opowiedziała mi o kuracji, którą zastosowała z herbatą Hello Slim. Podeszłam jednak sceptycznie do tego pomysłu, ponieważ sama próbowałam już wielu tabletek na odchudzanie i żadne z nich nie odniosły pożądanego efektu. Na jakiś czas zapomniałam więc o herbacie odchudzającej i dalej tkwiłam w impasie.

Kiedy mój obecny mąż poprosił mnie o rękę na początku roku, zdecydowałam, że jest to ostateczna chwila, aby zrobić coś ze sobą i zrzucić zbędną tkankę tłuszczową. Nie wyobrażałam sobie siebie w sukni ślubnej w takim stanie. Poza tym, zaczęłam również cierpieć z powodu bólu stawów kolanowych i stanu przedcukrzycowego. Wówczas przypomniałam sobie o herbacie Hello Slim i postanowiłam spróbować jej działania na własnej skórze.

 

Zamówiłam więc szybkHelloSlim_05o mój program Hello Slim na 30 dni stosowania. Tylko tyle zajmuje cała kuracja! Herbata ma dwa smaki – jedną wypija się rano, a drugą wieczorem, przed pójściem spać. Każda z nich działa inaczej i pozwala organizmowi przystosować się do pory dnia oraz w odpowiedni sposób pokierować metabolizmem. Okazało się, że picie Hello Slim to żadne wyrzeczenie. Nie ma przecież nic prostszego, niż zalanie herbaty wrzątkiem i wypicie jej po kilku minutach!

Już po tygodniu poczułam pierwsze efekty stosowania mojej kuracji. Przede wszystkim, zniknęły przykre wzdęcia, a także poprawił się znacznie mój kłopot z wypróżnieniami. Poczułam się lekko i cudownie. Herbata sprawiła też, że straciłam ochotę na słodycze. Kiedy na wadze zobaczyłam pierwsze dwa kilogramy mniej, poczułam ogromną motywację do dalszego działania. Zaczęłam więc zwracać większą uwagę na to, co zjadam i o jakich porach. Moje ciało wreszcie zaczęło chudnąć i widziała efekty w lustrze.

HelloSlim_06

Nawet nie spostrzegłam się, kiedy minął miesiąc mojej kuracji. Udało mi się w tym czasie stracić aż siedem kilogramów! Zakończyłam kurację herbatą, zgodnie z zaleceniami producenta, jednak nie zarzuciłam swojej diety i do dziś udało mi się stracić prawie dwadzieścia kilogramów! Mam przy tym o wiele więcej energii i sił do działania.

Hello Slim to doskonały produkt dla każdego, kto walczy ze zbędnymi kilogramami i chce w sposób całkowicie naturalny i bezpieczny pozbyć się balastu i cieszyć się życiem. Polecam pyszne herbaty wszystkim chcącym zawalczyć  o piękną sylwetkę i swoje zdrowie.

Autorem wpisu jest: Agata

Mam na imię Agata i mieszkam w niewielkiej wsi w okolicach Krosna. Od kiedy pamiętam, miałam poważne problemy z nadwagą. Już w dzieciństwie mama próbowała na mnie różnych diet, ale nie dawały one rezultatu. Przed ślubem, postanowiłam sama zadbać o swoją sylwetkę i stan zdrowia. Zapraszam Cię do poznania mojej historii i wspaniałego, naturalnego środka, który mi pomógł.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>