Jak rzucić palenie? Tabletki Nicorix opinie, cena

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 3 rated it )
 • Zalety
  Nicorix skutecznie zwalcza głód nikotynowy i zapobiega odczuwaniu nieprzyjemnych skutków odstawienia papierosów. Dzięki niemu rzucisz palenie bez żadnych nieprzyjemnych doznań!
 • Wady
  Nicorix jest bezpieczny i skuteczny – nie stwierdzono żadnych niekorzystnych substancji, a jego cena jest bardzo przystępna. Nie stwierdza się wad, które powodowałyby, że nie jest wart użytkowania.
 • Podsumowanie
  Nicorix obecnie najlepszy sposób na odzwyczajenie się od dymu papierosowego oraz na zapomnienie o złudnej i nieprawdziwej przyjemności, jaka płynie z palenia papierosów – zwalcza głód nikotynowy i zmniejsza dolegliwości odstawienia.

Moja historia z paNC_amat_2pierosami zaczęła się bardzo dawno temu – właściwie przez pół swojego życia byłam niewolnicą tego okropnego nałogu, który właściwie tak naprawdę nie jest ani przyjemny, ani też zdrowy. Jakby zastanowić się w tej chwili, tak logicznie i najnormalniej w świecie, jak człowiek stojący z boku i patrzący na wszystko, to sama teraz nie rozumiem dlaczego paliłam – wprowadzanie do swojego organizmu dodatkowej ilości dymu (i tak jest go przecież dużo wokół nas, kominy, samochody…), substancji, która przecież tylko szkodzi i to świadomie jest dla mnie w tej chwili całkowicie niezrozumiała. Kiedyś jednak się o tym nie myślało, czasy były inne, palili właściwie wszyscy. Teraz mam 50 lat, palenie rzuciłam 2 lata temu i właściwie od tego czasu nie mogę wyobrazić sobie nawet siebie z papierosem w ręku. Nie było tak jednak od początku – byłam bardzo duża zwolenniczką i entuzjastką palenia, a wszelkie próby przemówienia mi do rozumu kończyły się niepowodzeniem ze strony rodziny.

Kiedy zaczęłam palić? Wszystko zaczęło się jak poszłam do pracy, a pracowałam biurze, gdzie koleżanki oczywiście zadymiały cały pokój. Namawiały mnie, więc spróbowałam no i tak wszystko się zaczęło. Presja społeczeństwa? A może po prostu mi zasmakowało? Tego nie dowiemy się nigdy, można tylko gdybać, ale nie to jest najważniejszym aspektem mojej historii. W końcu zaszłam w ciąże – wtedy oczywiście z miejsca rzuciłam palenie, jednak zaraz po urodzeniu dziecka, gdy tylko mogłam wróciłam do palenia i paliłam nieprzerwanie przez kolejne 25 lat, aż do czasu, do pewnej chwili, kiedy powiedziałam sobie dość.

NC_amat_3

tabletki które wyciągnęły mnie z nałogu

Myślicie, że przez ten czas próbowałam rzucić choć raz? Nie, nigdy, po prostu to lubiłam i nikogo nie słuchałam, a moja córka dorastała i trułam ją tym okropnym dymem. Prawdopodobnie przez ogrom dymu jaki wytwarzałam ona poczuła do niego awersję, próbując przemówić mi do rozsądku wiele razy, tłumacząc, że powinnam przestać palić. Ja przytakiwałam, ale tak naprawdę nawet nie miałam zamiaru próbować i to był problem. Ona to widziałam, mówiła mi to nawet wprost, w oczy. W końcu przestała, poddała się. Wtedy mnie olśniło – w telewizji, prasie, radiu, wszędzie zaczęły pojawiać się wzmianki o zdrowym trybie życia, zauważało się, że coraz mniej osób pali i że istnieje coraz więcej zakazów palenia papierosów w miejscach publicznych. W końcu i mnie to uderzyło. Trafiłam na reklamę pewnego środka pomagającego w walce z paleniem papierosów, a raczej w walce z rzuceniem tego nałogu. Był to właśnie Nicorix. Zaczęłam szukać w Internecie, szperać, przeglądać czytać i zdecydowałam się spróbować. Po raz pierwszy w życiu, bez przymusu i nacisku ze strony innych, sama z siebie i dla siebie.

NC_amat_5

Udało się – każdy produkt ma wady i zalety, to jest pewne, ale trzeba skupiać się przede wszystkim na pozytywach, dlatego jeśli palicie papierosy, a chcecie rzucić ten zgubny i nieprzyjemny nałóg, musicie skorzystać z pomocnika jakim jest Nicorix. Ten produkt pozwala na skuteczne rzucenie palenia i brak odczuwania skutków odstawienia, co stanowczo pomaga i powoduje, że człowiek przestaje palić nawet nie wiedząc kiedy. Moja córka niedowierzała i czuła się trochę przybita, że to nie ona spowodowała, że przestałam palić. A może jednak tak było? Najważniejsze jest jednak to, że nie palę już dwa lata i polecam wszystkim ten produkt oraz rzucenie palenia!

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Szukano wpisu po frazie:

 • nicorix opinie forum
 • nicorix forum
 • Nicorix Opinie
 • rzucic palenie opinie
 • nocorix
 • nikorix skład
 • nikorix opinie
 • tabletki na rzucenie palenia nikorix cena
 • nicorix kiedy nalezy przestac palic
 • nicorix

Autorem wpisu jest: majka

Cześć, jestem Maja i mam w tej chwili 50 lat. Niestety dopiero teraz można powiedzieć, że stałam się naprawdę mądrą kobietą, bo całkiem niedawno rzuciłam palenie, które było dala mnie sposobem na problemy przez długie lata, właściwie przez połowę mojego życia. Chcę opowiedzieć Wam moją historię oraz dać Wam motywację do zmiany życia na lepsze, bo naprawdę warto. Lepsze życie to życie bez papierosa. Przeczytajcie moją historię, a na pewno znajdziecie w niej wiele podobieństw do siebie – zobaczycie też, że jest w Was chęć i siła na rzucenie palenia i polepszenie zdrowia, wystarczy trochę chęci i odpowiedni pomocnik!

9 Comments

 1. Max

  Nie pale już 3 miesiące mam nadzieje ze wytrwam do końca i już nie sięgnę po papierosy

 2. Zbigniew

  Kupiłem Nicorix po wakacjach i nie pale do dziś, jak dla mnie bardzo dobry produkt

 3. Miro

  Znajomy kupił i polecał, wziąłem 1 opakowanie na testy, sie zobaczy czy sie uda

 4. Annia

  testowałam już wszystkie chyba możliwe tabletki brak mi sił by rzucić to palenie 🙁

 5. Adam

  Głośno o tym w internecie ostatnio! Widziałem sporo Opinii i kupiłem, muszę rzucić palenie

 6. Karolina

  Hmm sama nie wiem czy się opłaca…

 7. Mirena

  Karolina kupić zawsze możesz a nóż się uda i przestaniesz palić, a jak przestaniesz to opakowanie odrobisz w kilka dni bo palić już nie będziesz a zaoszczędzisz pieniądze

 8. Marcel

  Zamówiłem ale czekam już 3 dzien i nie dostałem przesyłki ktoś wie co z moją przesyłką?

 9. Karolina

  Mirena masz racje, nic spróbuje i kupie Nicorix

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>