Leki, zioła szampon przeciwłupieżowy Dandrene – opinie, recenzje

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 3 rated it )
 • Zalety
  Skuteczna kompozycja naturalnych ekstraktów, które łagodzą problemy skóry głowy. Naturalna eliminacja łupieżu i łoju. Skuteczność i łatwość użycia.
 • Wady
  Dość wysoka cena. Dla niecierpliwych problemem może być długi czas oczekiwania na efekty.
 • Podsumowanie
  Nazywam się Małgorzata, ale znajomi mówią na mnie Małgosia. Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Podlasia. Studiuję i pracuję w stolicy, razem z narzeczonym. Mój problem jednak nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Wszystko rozchodziło się o włosy, które moim zdanie nie były idealne. Wszystko opisałam w mojej historii - zapraszam.

Witam Was! Jestem Małgosia, mieszkam w stolicy naszego pięknego kraju. Pochodzę z województwa podlaskiego, gdzie urodziłam się i do czasów liceum mieszkałam. Teraz studiuje i pracuję w Warszawie, gdzie mieszkam razem z moim narzeczonym. Wszystko byłoby w najlepszym porządku, gdyby nie moja obsesja na punkcie włosów. Nie, nie chodzi wypadanie lub brak połysku – dbam o włosy, które moim zdaniem są jednym z największych atutów i wyznaczników kobiecej urody.

Efekt stosowania szamponu Dandrene

Efekt stosowania szamponu Dandrene

Mój problem polegał na skórze głowy, która produkowała zbyt dużo łoju. Do tego doszedł łupież. Czasami musiałam myć głowę dwa razy w ciągu dnia, aby zachować należyty wygląd włosów. To było bardzo męczące i co najgorsze – nie zawsze skuteczne. Czasami wstydziłam się mojej fryzury, z której sypało białym pyłem jak w wigilię. Moja skóra głowy wołała o pomoc, której nie potrafiłam udzielić. Szukałam sposobu, aby wyleczyć mój problem. Szampony, pianki, odżywki, wizyty u lekarza i antybiotyki – problem albo nie znikał, albo przepadał tylko na kilka dni, po czym wracał ze zdwojoną siłą. Już prawie pogodziłam się z faktem, że moje włosy nie będą idealne i że stracę na tym największym atucie kobiety. Trwałabym w tej nostalgii, gdybym nie natrafiła na szampon Dandrene. Tak naprawdę to lek w płynie, który pozwala nie tylko na wyeliminowanie problemu z łupieżem, ale także z nadmiernym przetłuszczaniem się głowy, łojotokiem oraz łupieżem pstrym. Jak przynajmniej wyczytałam z ulotki, którą zdobyłam razem z zakupem Dandrene.

1359512815_dandrene

Zalecenia były proste, myć głowę preparatem jak najczęściej. Więc myłam. Dandrene nie ma nieprzyjemnego zapachu. Po jego zastosowaniu włosy stają się lśniące i miękkie. Oczywiście na początku ten stan rzeczy nie utrzymywał się długo, jednak jestem osobą, która wie, że leki muszą mieć czas, aby wymusić na organizmie namacalne efekty. Tak było tym razem – pierwsze pozytywne oznaki pojawiły się po tygodniu mycia głowy Dandrene. Łupież jakby się zmniejszył, włosy także nie przetłuszczały się tak szybko, jak dotychczas. Nie musiałam myć głowy drugi raz w ciągu dnia. To był duży komfort.

Wraz z odejściem problemów z łupieżem i przetłuszczaniem się włosów, wróciło moje poczucie piękna i wiara w to, że mam idealne włosy. Wróciła także moja pewność siebie, co moim zdaniem jest bezcenne. Teraz będąc na zakupach lub w pracy nie myślę, czy ktoś patrzy na moje włosy z obrzydzeniem. Wiem, że jeżeli już na nie spogląda, to tylko dlatego, że są zadbane, piękne i co najważniejsze – zdrowe. Nie mam już problemów z łupieżem, moja skóra została wyleczona, a włosy zyskały na blasku i na miękkości. Dandrene to łupież, który stosuję do dziś. Profilaktyka także jest ważna.

problemhaut

Polecam Dandrene każdemu, kto pyta mnie o włosy i oto, czego używałam, aby osiągnąć taki efekt. Jestem pewna tego preparatu, który jest bezpieczny i znacznie tańszy, niż inne środki, które walczą z łupieżem. Mój narzeczony także go przetestował – on również jest zadowolony. Tak więc Dandrene działa zarówno na kobiety, jak i mężczyzn, co można zaliczyć jako plus.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Autorem wpisu jest: Małgosia

Nazywam się Małgorzata, ale znajomi mówią na mnie Małgosia. Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Podlasia. Studiuję i pracuję w stolicy, razem z narzeczonym. Mój problem jednak nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Wszystko rozchodziło się o włosy, które moim zdanie nie były idealne. Wszystko opisałam w mojej historii - zapraszam.

6 Comments

 1. Jerzy_d

  stosowałem wiele szamponów które działy na chwilę tego używam już pół roku i efekt bez łupieżu utrzymuje się do dziś .

 2. miky

  Jest drogi, ale skuteczny. Używam co drugie mycie, żeby taniej wyszło a i tak działa znakomicie :))

 3. Stanley

  godny uwagi ale bez przesady – jednak ważne że działa jak należy

 4. Anita

  Już nie używam tego szamponu, jednak stosowałam go wtedy, kiedy miałam duży łupież – mogę polecić .

 5. Kamil

  Działa faktycznie, jak natura chciała 😀

 6. Adam

  Nie jest to jakaś rewelacja. Trochę pomaga lecz nie do końca. Używam 3 miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>