Leki, zioła szampon przeciwłupieżowy Dandrene – opinie, recenzje

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 3 rated it )
 • Zalety
  Skuteczna kompozycja naturalnych ekstraktów, które łagodzą problemy skóry głowy. Naturalna eliminacja łupieżu i łoju. Skuteczność i łatwość użycia.
 • Wady
  Dość wysoka cena. Dla niecierpliwych problemem może być długi czas oczekiwania na efekty.
 • Podsumowanie
  Nazywam się Małgorzata, ale znajomi mówią na mnie Małgosia. Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Podlasia. Studiuję i pracuję w stolicy, razem z narzeczonym. Mój problem jednak nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Wszystko rozchodziło się o włosy, które moim zdanie nie były idealne. Wszystko opisałam w mojej historii - zapraszam.

Witam Was! Jestem Małgosia, mieszkam w stolicy naszego pięknego kraju. Pochodzę z województwa podlaskiego, gdzie urodziłam się i do czasów liceum mieszkałam. Teraz studiuje i pracuję w Warszawie, gdzie mieszkam razem z moim narzeczonym. Wszystko byłoby w najlepszym porządku, gdyby nie moja obsesja na punkcie włosów. Nie, nie chodzi wypadanie lub brak połysku – dbam o włosy, które moim zdaniem są jednym z największych atutów i wyznaczników kobiecej urody.

Mój problem polegał na skórze głowy, która produkowała zbyt dużo łoju. Do tego doszedł łupież. Czasami musiałam myć głowę dwa razy w ciągu dnia, aby zachować należyty wygląd włosów. To było bardzo męczące i co najgorsze – nie zawsze skuteczne. Czasami wstydziłam się mojej fryzury, z której sypało białym pyłem jak w wigilię. Moja skóra głowy wołała o pomoc, której nie potrafiłam udzielić. Szukałam sposobu, aby wyleczyć mój problem. Szampony, pianki, odżywki, wizyty u lekarza i antybiotyki – problem albo nie znikał, albo przepadał tylko na kilka dni, po czym wracał ze zdwojoną siłą. Już prawie pogodziłam się z faktem, że moje włosy nie będą idealne i że stracę na tym największym atucie kobiety. Trwałabym w tej nostalgii, gdybym nie natrafiła na szampon Dandrene. Tak naprawdę to lek w płynie, który pozwala nie tylko na wyeliminowanie problemu z łupieżem, ale także z nadmiernym przetłuszczaniem się głowy, łojotokiem oraz łupieżem pstrym. Jak przynajmniej wyczytałam z ulotki, którą zdobyłam razem z zakupem Dandrene.

Zalecenia były proste, myć głowę preparatem jak najczęściej. Więc myłam. Dandrene nie ma nieprzyjemnego zapachu. Po jego zastosowaniu włosy stają się lśniące i miękkie. Oczywiście na początku ten stan rzeczy nie utrzymywał się długo, jednak jestem osobą, która wie, że leki muszą mieć czas, aby wymusić na organizmie namacalne efekty. Tak było tym razem – pierwsze pozytywne oznaki pojawiły się po tygodniu mycia głowy Dandrene. Łupież jakby się zmniejszył, włosy także nie przetłuszczały się tak szybko, jak dotychczas. Nie musiałam myć głowy drugi raz w ciągu dnia. To był duży komfort.

Wraz z odejściem problemów z łupieżem i przetłuszczaniem się włosów, wróciło moje poczucie piękna i wiara w to, że mam idealne włosy. Wróciła także moja pewność siebie, co moim zdaniem jest bezcenne. Teraz będąc na zakupach lub w pracy nie myślę, czy ktoś patrzy na moje włosy z obrzydzeniem. Wiem, że jeżeli już na nie spogląda, to tylko dlatego, że są zadbane, piękne i co najważniejsze – zdrowe. Nie mam już problemów z łupieżem, moja skóra została wyleczona, a włosy zyskały na blasku i na miękkości. Dandrene to łupież, który stosuję do dziś. Profilaktyka także jest ważna.

Polecam Dandrene każdemu, kto pyta mnie o włosy i oto, czego używałam, aby osiągnąć taki efekt. Jestem pewna tego preparatu, który jest bezpieczny i znacznie tańszy, niż inne środki, które walczą z łupieżem. Mój narzeczony także go przetestował – on również jest zadowolony. Tak więc Dandrene działa zarówno na kobiety, jak i mężczyzn, co można zaliczyć jako plus.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Szukano wpisu po frazie:

 • szampon dandrene
 • dandrene
 • dandrene cena
 • szampon dandrene opinie
 • szampon dandre
 • sklad szamponu dendrene
 • producent lek?w loc:PL
 • lek dandrene
 • dandrene szampon skład
 • dandrene szampon przeciwłupieżowy opinie

Autorem wpisu jest: Małgosia

Nazywam się Małgorzata, ale znajomi mówią na mnie Małgosia. Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Podlasia. Studiuję i pracuję w stolicy, razem z narzeczonym. Mój problem jednak nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Wszystko rozchodziło się o włosy, które moim zdanie nie były idealne. Wszystko opisałam w mojej historii - zapraszam.

6 Comments

 1. Jerzy_d

  stosowałem wiele szamponów które działy na chwilę tego używam już pół roku i efekt bez łupieżu utrzymuje się do dziś .

 2. miky

  Jest drogi, ale skuteczny. Używam co drugie mycie, żeby taniej wyszło a i tak działa znakomicie :))

 3. Stanley

  godny uwagi ale bez przesady – jednak ważne że działa jak należy

 4. Anita

  Już nie używam tego szamponu, jednak stosowałam go wtedy, kiedy miałam duży łupież – mogę polecić .

 5. Kamil

  Działa faktycznie, jak natura chciała 😀

 6. Adam

  Nie jest to jakaś rewelacja. Trochę pomaga lecz nie do końca. Używam 3 miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>