Momentum

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 1 rated it )
 • Zalety
  Momentum, jak sama nazwa wskazuje, działa bardzo szybko i przynosi niemal natychmiastowe rezultaty. Efekty jego stosowania są całkowicie zauważalne już w ciągu czternastu dni od rozpoczęcia kuracji i objawiają się zwiększeniem zdolności poznawczych i możliwości koncentracji.
 • Wady
  Przy dwóch kapsułkach wskazanych do codziennego stosowania opakowanie składające się z sześćdziesięciu kapsułek starcza na miesięczną kurację. Powinno wystarczyć do krótkiej sesji, ale warto od razu pomyśleć o zabezpieczeniu na kolejny miesiąc.
 • Podsumowanie
  Momentum to przede wszystkim bardzo nowoczesna budowa. Składniki zastosowane w tym suplemencie w naukowy sposób wspierają pracę mózgu, a wspierane dodatkowymi substancjami ułatwiają skupienie i wycieszenie.

PL_MM_DSC_4558Przeskok ze szkoły średniej w niedużym mieście do jednego z najlepszych Uniwersytetów w Polsce sprawił mi spore problemy i doskonale wiem, że nie tylko dla mnie przyswajanie wiedzy w tempie oczekiwanym przez profesorów było ogromnym problemem. W pewnym momencie oczywiście to sama wizja nadchodzącego sprawdzianu czy egzaminu paraliżowała najbardziej i przekonanie, że ciężko będzie zdać pojawiało się jeszcze w trakcie nauki. Poza kłopotami ze skoncentrowaniem się nad nowymi zagadnieniami dochodzi jeszcze prędkość przyswajania wiedzy – ta nie była u mnie nigdy na najwyższym poziomie. Nowe rzeczy musiałem powtórzyć niekiedy po kilka razy, zanim stały się dla mnie całkowicie jasne. W takich warunkach na przygotowanie się do wielu nowych zajęć potrzebowałem jeszcze więcej czasu, a doba nie jest przecież z gumy. Nauka musiała więc trwać do późnych godzin wieczornych w normalnych warunkach, a w okresie nadchodzącej sesji nawet do samej nocy.

 

Nie dziwi więc, że w taPL_MM_DSC_4552kich warunkach problemem była senność, a zmęczenie nie pozwalało efektywnie się uczyć. Wszystko to było jak zaklęte koło i po pierwszym zdanym roku byłem tak wyczerpany, że dwa miesiące wakacji spędziłem tylko i wyłączenie na regenerowaniu się, chociaż już myślałem o tym, że kolejny rok może okazać się jeszcze trudniejszy. I w tym momencie szczęśliwie podczas jednego z wakacyjnych grilli ze znajomymi usłyszałem od innego studenta, że korzysta z suplementacji, która skutecznie pomogła mu się uporać z tymi najbardziej powszechnymi problemami studentów. Jako osoba sceptycznie podchodząca do kwestii suplementacji z początku nie dawałem wiary, że już po czternastu dniach możliwe jest odnotowanie wyraźnej poprawy w jakości nauki. Jednak sprawdziłem w domu na spokojnie skład Momentum, opinie o nim i nie pozostało mi nic więcej jak tylko dać szansę temu suplementowi. Dzisiaj wiem, że to była moja najlepsza decyzja.

Tabletkę przyjmuje się dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W opakowaniu jest sześćdziesiąt, więc jak łatwo policzyć – jedno opakowanie wystarcza na równo miesiąc kuracji. Skoro pierwsze efekty są zauważalne już po dwóch tygodniach, preparat ten idealnie nadał się dPL_MM_DSC_4544o przygotowań do nadchodzącej sesji egzaminacyjnej. Zacząłem go przyjmować na dwa tygodnie przed kulminacją zadań i później kontynuowałem przyjmowanie Momentum przez kolejne dwa tygodnie. Czas ten pozwolił mi na zaliczenie wszystkich egzaminów i testów – za pierwszym razem. Już na etapie samego przystępowania do nauki czułem się inaczej – bardziej spokojny i pewien, że wszystko się uda.

 

Za wyciszenie i lepsze nastawienie do nauki odpowiada w tym suplemencie zielona herbata, a tak dokładnie L-teanina. To szczególny aminokwas, który pozwala na zbilansowanie dopaminy i serotoniny w mózgu, co wzmaga produkcję fal alfa działających relaksująco. Dla mnie bardzo ważne było również to, że Momentum to suplement wyprodukowany bez użycia laktozy, gdyż mam na nią dość wysoką nietolerancję i nie mógłbym się z tym preparatem zapoznać. Dzisiaj śmiało polecam go także własnym znajomym na studiach.

Autorem wpisu jest: Jacek

Jestem Jacek i pochodzę z niedużego miasteczka w wojewódzkie wielkopolskim, ale od wielu lat mieszkam w Poznaniu, gdzie ciągle się uczę i studiuję. Teraz już bez większego problemu przygotowuję się do egzaminów i różnych testów, ale na początku sprawiało mi to rozliczne problemy. Pomogła mi jedna decyzja.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>