Suplementy na mase mięsniową Metadrol – opinie, recenzje

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 2 rated it )
 • Zalety
  Jeden z nielicznych preparatów o tak bogatej kompozycji składników. Tylko naturalne komponenty. Bezpieczeństwo zażycia i skuteczność, której nie da się podważyć. Łatwość przyjmowania - suplement w tabletkach. Niska cena.
 • Wady
  Metadrol jest pozbawiony wszelkiego rodzaju wad. Jest tani, skuteczny i bezpieczny. Polecany przez wielu zawodowców, którzy nie ukrywają, że budują swoje mięśnie właśnie na tym specyfiku.
 • Podsumowanie
  Suplement na masę mięśniową Metadrol, mimo nazwy nie powinien nikomu kojarzyć się z niedozwolonymi środkami. To komplet witamin i składników, które intensyfikują proces budowy i rozwoju tkanki mięśniowej, zwiększając tym samym efektywność treningów. Suplement polecany zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów sportów sylwetkowych.

Nazywam się Mateusz, od lat trenuję kulturystykę – nawet z małymi osiągnięciami. Zdobyłem kiedyś mistrzostwo województwa w amatorskich zawodach. Niestety, na nic więcej jak na razie liczyć nie mogę. Dlaczego? Każdy ćwiczący zna ten problem – zastój, który skutecznie zniechęca do ćwiczeń, który daje do myślenia, który sprawia, że każda wizyta na siłowni staje się prawdziwą męczarnią.
Tak było też w moim przypadku. Zatrzymałem się w jednym punkcie, co po miesiącu treningów bardzo mnie irytowało. Każdy na siłowni mówił mi, że to próba, że trzebaSONY DSC to przeczekać, oczywiście nie zmniejszając ilości treningów, gdyż wtedy efekty będą maleć. Ja jednak należę do grona tych, którzy nie lubią czekać, którzy są przysłowiowo w gorącej wodzie kąpani. Nie myślałem jednak o tym, aby przestać ćwiczyć. Wprawdzie opuściłem dwa treningi, co już dało mi do zrozumienia, że powoli się poddaję. Jednak powiedziałem stop – poradziłem się doświadczonych kolegów, którzy przechodzili przez to samo. Każdy mówił, by w tym czasie intensyfikować trening oraz zmienić dietę. Kilka osób poleciło mi także Metadrol.
Nie jest to doping, nie jest to steryd lub inna używka, która uzależnia i zmienia organizm w sposób inwazyjny. To raczej witamina, odżywka stosowana przez profesjonalnych sportowców i amatorów, którzy ćwiczą tylko dla przyjemności. Metadrol zmienia metabolizm, przyśpieszając przemianę materii SONY DSCi spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Oczywiście to nie wszystko – zwiększa siłę i sprawia, że mięśnie znacznie szybciej rosną. Zwiększa także wydolność organizmu, przez co można ćwiczyć znacznie dłużej i intensywniej. Każda podniesiona sztanga zostawiała na figurze ćwiczącego więcej efektów, niż gdybyśmy ćwiczyli bez Metadrolu. Przekonało mnie to. Wprawdzie korzystałem już z suplementów, ale one nie poradziły sobie z moim zastojem. Zmieniłem suplementy na Metadrol, zacząłem ćwiczyć intensywniej, przyłożyłem się także do diety.
Już po czterech dniach zauważyłem, że nie męczę się tak szybko podczas treningu. Mogłem robić o dwa do trzech powtórzeń więcej na serię, co podczas dwugodzinnego treningu daje naprawdę wiele. Cieszyłem się, że wreszcie zacząłem podnosić cięższe sztangi – najpierw o jeden i dwa kilogramy, a później nawet o pięć. Brakowało mi tego progresu, który widziałem na początku przygody z kulturystyką. Wreszcie naSONY DSCbrałem motywacji, odzyskałem sportowego ducha i piąłem się ku wyżynom moich możliwości.
Widziałem to nie tylko ja, ale także znajomi, z którymi ćwiczyłem na siłowni. Po dwóch miesiącach stosowania preparatu nie odczułem żadnych skutków ubocznych. Metadrol dał mi wiele, a ja to wykorzystałem. Po intensywnym treningu przystąpiłem do zawodów i zająłem drugie miejsce. To pokazuje, że Metadrol dał mi motywację i pokazał, że zastój to nie jest nic strasznego. Preparat polecany jest także amatorom, którzy dopiero zaczynają przygodę z treningami. Działa, pozwalając na zwiększenie wydolności organizmu i wydłużenie każdego treningu, co jest zbawienne dla mięśni i mordercze dla zbędnej tkanki tłuszczowej.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!
Metadrol  znalazł się w rankingu tabletek na masę!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Autorem wpisu jest: Mateusz

Na imię mi Mateusz. Jestem aktywny, lubię sport. Jednak moją pasją jest kulturystyka. Lubię rozwijać moje ciało, które pewnego dnia powiedziało pas. Zastój trwał tak długo, że przestałem wierzyć w mój sukces. Jak sobie z tym poradziłem? Stosunkowo prosto, wykorzystując farmakologię, ale tą dostępną i legalną. Zapraszam do poznania mojej historii.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>